امنیت شبکه

معماری شبکه امروزی بسیار پیچیده و با محیطی که همیشه در حال تغییر است و مهاجمانی که همیشه در تلاش برای یافتن راه ورود جدید و بهره برداری از آسیب پذیری ها هستند، روبرو است. این آسیب پذیری‌ها می‌توانند در تعداد زیادی از بخش‌های شبکه از جمله دستگاه‌ها، داده‌ها، برنامه‌ها، کاربران و مکان‌ها وجود داشته باشند. به همین دلیل، امروزه بسیاری از ابزارها و برنامه‌های مدیریت امنیت شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرند تا تهدیدها و سوء استفاده‌های فردی و همچنین عدم رعایت مقررات را برطرف کنند. شرکت جهان اطلاعات ایمن سرو در راستای ایجاد امنیت در شبکه های کامپیوتری، خدمات زیر را به سازمان ها و شرکت ها ارائه می نماید:

  • مشاوره و پیاده سازی IDS-IPS
  • اجرای تست نفوذ
  • امن سازی سرور
  • امن سازی سوئیچ ها و روترها
  • راه اندازی Proxy Server

تست نفوذ (Pentest)

تیم امنیتی مستقر در شرکت جهان اطلاعات ایمن سرو با استفاده ایمن از آسیب­ پذیری­ های امنیتی موجود، امنیت سیستم و برنامه­ های مورد نظر را ارزیابی نموده و با تست نفوذ مناسب نقص های امنیتی مختلف را مشخص می ­نماید. سپس گزارشی دقیق از نتایج تست نفوذ، آسیب­ پذیری ­های یافت شده، شدت آنها و پیشنهادهای مناسب برای اصلاح به شما ارائه خواهد شد.

پیشنهاد می ­شود جهت اشنایی با مراحل تست نفوذ، انواع تست و روش­ های آن به دانشنامه سرو مراجعه نمایید.

خدمات تست نفوذ

مقاوم سازی امنیت سیستم (Hardening)

در فرآیند ایمن­ سازی سرورها و سیستم­ های کامپیوتری که از طرف تیم امنیتی جهان اطلاعات ایمن سرو به شما پیشنهاد می­ شود، با بستن حفره ­های سیستمی که مهاجمان سایبری برای سوء­استفاده از سیستم و دسترسی به داده­ های حساس از آنها استفاده می کنند سطح حمله و آسیب­ پذیری به حداقل خواهد رسید.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با انواع مقاوم­ سازی و استانداردهای مقاوم ­سازی سیستم به دانشنامه سرو مراجعه نمایید.

خدمات مقاوم سازی سیستم